sigorta teklifi hesaplama

Sigorta Teklifi Hesaplama

18 şirketten sigorta teklifi alarak, en uygun fiyatlar ile poliçenizi yaptırabilirsiniz.

Hemen Tıklayın ve Teklif Alın

   0212 481 40 55 


Sigorta Teklifi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler


Sigorta teklifi alırken bankalar veya direkt sigorta şirketlerinden hizmet almak yerine, asıl mesleği sigortacılık olan ve bu konuda tecrübeli olan brokerler ile sigorta acentelerini tercih etmenizi tavsiye ederiz. Direkt sigorta şirketlerini tercih etmek yerine sigorta acentesi ile işlem yaptığınızda, hasar anında poliçenizin muhattabı olan sigorta şirketine karşı haklarınızın korunması kısmında acentenizden ilave destek alabilirsiniz. Aksi takdirde hasar anında çağrı merkezleri ile muhattap olmak zorunda kalabilir ve sizin haklarınızı koruyacak bir yönlendirme hizmetinden mahrum kalabilirsiniz. Sigorta Teklifi Al.

Yine aynı şekilde banka personelleri tarafından düzenlenen bazı poliçeler, asıl mesleği bankacılık olan ve sigortacılık alanında yeterli bilgiye sahip olmayan kişiler tarafından düzenlendiğinde sizleri hasar anında zor durumda bırakabilir. Özellikle poliçenizin hazırlanması aşamasında riskin doğru analiz edilmesi ve doğru poliçe düzenlenmesi son derece önemlidir. Sigorta Teklifi Hesaplama.

Ayrıca sigorta poliçesi hasar anında kalitesi anlaşılan riskli bir üründür. Bu nedenle fiyat karşılaştırması yaparken, sadece fiyatı uygun olan sigorta tekliflerini değil, aynı teminatlara ve birebir içeriğe sahip teklifleri fiyat - teminat oranına göre
karşılaştırarak değerlendirmeniz daha sağlıklı olacaktır. Size tüm sigorta şirketlerinden farklı teklifler sunabilen acentelerden teklif almanız, doğru karar verme aşamasında size alternatif çözümler sunabilir. Sigorta Teklifi Al.

Sigortateklif.net olarak kasko, trafik, konut, inşaat all risk, özel sağlık, işyeri, hayat, işveren mali sorumluluk, dask, hayat, nakliyat sigortası ve tüm sigortacılık işlemlerinizde, farklı şirketlerden en uygun karşılaştırmalı teklifleri sunarak poliçenizi gerçekleştirebilir ve hasar anında her türlü yönlendirme ve desteği sağlayabiliriz. Sigorta Teklifi Al.


   Web Görünümüne Devam Et

   www.sigortateklif.net